K & N - AIR FIL YAM GRIZ 660 '02 - YA6602
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Filter Height Metric | 229.00 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Filter Height | 229,00 mm (9,00") |
| Filter Shape | Cylinder |
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
|---|---|
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | K & N |
| Filter Height Imperial | 9.00" |
