K & N - AIR FIL YAM XVS650 - YA6598
83,99incl. VAT
83,99incl. VAT

83,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 48.00 mm |
| Flange Position | Offset |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 3.11" |
| Inside Diameter Metric | 79.00 mm |
| Filter Height | 48,00 mm (1,875") |
| Filter Shape | Short , Round |
| Inside Diameter | 79,00 mm (3,11") |
|---|---|
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Black , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 1.875" |
