K & N - AIR FIL YFZ450 - 10110291
120,-incl. VAT
120,-incl. VAT

120,-incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 159.00 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 3.75" |
| Inside Diameter Metric | 95.00 mm |
| Filter Shape | Cylinder |
| Inside Diameter | 95,00 mm (3,75") |
| Features | Washable |
|---|---|
| Model | High-Flow |
| Material | Rubber |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 6.25" |
