K & N - AIR FILTER BMW F800ST - 10111010
78,99incl. VAT
78,99incl. VAT

78,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Width Imperial | 3.62" |
| Length Metric | 152.00 mm |
| Length Imperial | 6.00" |
| Filter Shape | Panel |
| Filter Height | 37,00 mm (1,438") |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Filter Height Metric | 37.00 mm |
| Width Metric | 92.00 mm |
| Width | 92,00 mm (3,62") |
| Length | 152,00 mm (6,00") |
|---|---|
| Brand | K & N |
| Units | Each |
| Base Color | Red |
| Color/Finish | Black , Red |
| Product Name | Air Filter |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Model | High-Flow |
| Features | Washable |
| Filter Height Imperial | 1.438" |
