K & N - AIR FILTER CARE KIT BLACK - 36100071
20,99incl. VAT
20,99incl. VAT

20,99incl. VAT
| Type | Air Filter |
|---|---|
| Oil Container Size Metric | 237 ml |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Container Size Metric | 355 ml |
| Container Size Imperial | 12 US fl oz. |
| Kit Includes | Cleaner |
| Oil Dispenser Type | Bottle |
| Dispenser Type | Bottle |
|---|---|
| Oil Container Size | 237 ml (8 US fl oz.) |
| Container Size | 355 ml (12 US fl oz.) |
| Packaging | 12 per Case, Sold Each |
| Product Name | Care Kit |
| Units | Kit |
| Brand | K & N |
| Oil Container Size Imperial | 8 US fl oz. |
