K & N - AIR FILTER FZ1 - 10111040
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Width Imperial | 7.64" |
| Length Metric | 154.00 mm |
| Length Imperial | 6.06" |
| Filter Shape | Panel |
| Filter Height | 32,00 mm (1,25") |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Filter Height Metric | 32.00 mm |
| Width Metric | 194.00 mm |
| Width | 194,00 mm (7,64") |
| Length | 154,00 mm (6,063") |
|---|---|
| Brand | K & N |
| Units | Each |
| Base Color | Red |
| Color/Finish | Silver , Black , Red |
| Product Name | Air Filter |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Model | High-Flow |
| Features | Washable |
| Filter Height Imperial | 1.25" |
