K & N - AIR FILTER VT600C - 10111277
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Width Imperial | 7.64" |
| Length Metric | 244.00 mm |
| Length Imperial | 9.61" |
| Filter Shape | Panel |
| Filter Height | 21,00 mm (0,813") |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Filter Height Metric | 21.00 mm |
| Width Metric | 194.00 mm |
| Width | 194,00 mm (7,64") |
| Length | 244,00 mm (9,61") |
|---|---|
| Brand | K & N |
| Units | Each |
| Base Color | Red |
| Color/Finish | Black , Red |
| Product Name | Air Filter |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Model | High-Flow |
| Features | Washable |
| Filter Height Imperial | 0.813" |
