K & N - AIR FILTER YAM YZF R6 - YA6001
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Filter Height Metric | 76.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Filter Height | 76,00 mm (3,00") |
| Filter Shape | Unique |
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
|---|---|
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Red , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | K & N |
| Filter Height Imperial | 3.00" |
