K & N - AIR FILTER Z400/KFX400 - 10110004
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 137.00 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 2.87" |
| Inside Diameter Metric | 73.00 mm |
| Filter Height | 137,00 mm (5,38") |
| Filter Shape | Round , Tapered |
| Inside Diameter | 73,00 mm (2,87") |
| Features | Washable |
|---|---|
| Model | High-Flow |
| Material | Rubber |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Black , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 5.38" |
