K & N - AIR FLTR SUZ 1500 INTRUDR - SU1598
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 111.00 mm |
| Flange Position | None |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Filter Height | 111,00 mm (4,375") |
| Filter Shape | Oval |
| Features | Washable |
|---|---|
| Model | High-Flow |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Base Color | Red , Black |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 4.375" |
