K & N - FILTER AIR OUTLANDER - 10110983
93,99incl. VAT
93,99incl. VAT

93,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 127.00 mm |
| Flange Position | Offset |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 2.25" |
| Inside Diameter Metric | 57.00 mm |
| Filter Height | 127,00 mm (5,00") |
| Filter Shape | Tall , Round |
| Inside Diameter | 57,00 mm (2,25") |
|---|---|
| Features | Washable |
| Model | High-Flow |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Black , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 5.00" |
