K & N - FILTER AIR SUZ LTA700 - 10110735
104,99incl. VAT
104,99incl. VAT

104,99incl. VAT
| Brand | K & N |
|---|---|
| Filter Height Metric | 133.00 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Inside Diameter Imperial | 3.50" |
| Inside Diameter Metric | 89.00 mm |
| Filter Height | 133,00 mm (5,25") |
| Filter Shape | Round , Tall |
| Inside Diameter | 89,00 mm (3,50") |
| Features | Washable |
|---|---|
| Model | High-Flow |
| Material | Rubber |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Product Name | Air Filter |
| Color/Finish | Black , Red |
| Base Color | Red |
| Units | Each |
| Filter Height Imperial | 5.25" |
