K & N - FILTER AIR VT750 - 10110475
93,99incl. VAT
93,99incl. VAT

93,99incl. VAT
| Type | OE Replacement |
|---|---|
| Width Imperial | 3.31" |
| Length Metric | 146.00 mm |
| Length Imperial | 5.75" |
| Filter Shape | Oval |
| Filter Height | 83,00 mm (3,25") |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Filter Height Metric | 83.00 mm |
| Width Metric | 84.00 mm |
| Width | 84,00 mm (3,31") |
| Length | 146,00 mm (5,75") |
|---|---|
| Brand | K & N |
| Units | Each |
| Base Color | Red |
| Color/Finish | Black , Red |
| Product Name | Air Filter |
| Filter Media Material | Cotton Gauze |
| Model | High-Flow |
| Features | Washable |
| Filter Height Imperial | 3.25" |
