K & N - OIL FILTER - 07120123
15,74incl. VAT
15,74incl. VAT

15,74incl. VAT
| Type | Spin-On |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 2-61/64" |
| Length Metric | 75 mm |
| Length | 75 mm (2-61/64") |
| Model | Wrench-Off |
| Filter Media Material | Synthetic |
| Product Name | Oil Filter |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Style | Premium |
| Brand | K & N |
| Riding Style | Snow , Adventure Touring / Dual-Sport , Street , ATV , UTV , Watercraft |
