K&S TECHNOLOGIES - FORK BOOT KIT HON - 04060065
32,36incl. VAT
32,36incl. VAT

32,36incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| For Fork Tybe Diameter (Slider) Imperial | Upper Inside Diameter 1.73" , Lower Inside Diameter 1.93" |
| For Fork Tube Diameter (Slider) Metric | Upper Inside Diameter 44.00 mm , Lower Inside Diameter 49.00 mm |
| Overall Length Imperial | 7.28" |
| Overall Length Metric | 185.00 mm |
| Collapsed Length | Standard |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| For Fork Tube Diameter (Slider) | Upper Inside Diameter 44,00 mm (1,73") , Lower Inside Diameter 49,00 mm (1,93") |
|---|---|
| Overall Length | 185,00 mm (7,28") |
| Product Name | Boot Kit |
| Color/Finish | Black |
| Units | Kit |
| Style | 12-Tooth |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Collapsed Length Imperial | Standard |
