K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 26X37X10.5 - 04070531
14,45incl. VAT
14,45incl. VAT

14,45incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.50 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 1.45" |
| Inside Diameter Imperial | 1.02" |
| Inside Diameter Metric | 26.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 37.00 mm |
| Thickness | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Outside Diameter | 37,00 mm (1,45") |
| Inside Diameter | 26,00 mm (1,02") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.41" |
