K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 31X43X10.3 - 04070537
14,45incl. VAT
14,45incl. VAT

14,45incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.30 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 1.69" |
| Inside Diameter Imperial | 1.21" |
| Inside Diameter Metric | 31.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 43.00 mm |
| Thickness | 10,30 mm (0,41") |
|---|---|
| Outside Diameter | 43,00 mm (1,69") |
| Inside Diameter | 31,00 mm (1,21") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.41" |
