K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 33X45X10.5/12 - 04070540
14,67incl. VAT
14,67incl. VAT

14,67incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 12.00 mm , 10.50 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 1.77" |
| Inside Diameter Imperial | 1.28" |
| Inside Diameter Metric | 33.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 45.00 mm |
| Thickness | 12,00 mm (0,47") , 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Outside Diameter | 45,00 mm (1,77") |
| Inside Diameter | 33,00 mm (1,28") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.47" , 0.41" |
