K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 35X48X8/9.5 - 04070544
16,73incl. VAT
16,73incl. VAT

16,73incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 9.50 mm , 8.00 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 1.89" |
| Inside Diameter Imperial | 1.37" |
| Inside Diameter Metric | 35.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 48.00 mm |
| Thickness | 9,50 mm (0,37") , 8,00 mm (0,32") |
|---|---|
| Outside Diameter | 48,00 mm (1,89") |
| Inside Diameter | 35,00 mm (1,37") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.32" , 0.37" |
