K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 37X50X11 - 04070555
15,39incl. VAT
15,39incl. VAT

15,39incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11.00 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 1.97" |
| Inside Diameter Imperial | 1.45" |
| Inside Diameter Metric | 37.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 50.00 mm |
| Thickness | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Outside Diameter | 50,00 mm (1,97") |
| Inside Diameter | 37,00 mm (1,45") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.43" |
