K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 38X50X10.5 - 04070556
18,48incl. VAT
18,48incl. VAT

18,48incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.50 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 1.97" |
| Inside Diameter Imperial | 1.48" |
| Inside Diameter Metric | 38.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 50.00 mm |
| Thickness | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Outside Diameter | 50,00 mm (1,97") |
| Inside Diameter | 38,00 mm (1,48") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.41" |
