K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 39X51X8/10.5 - 04070559
14,67incl. VAT
14,67incl. VAT

14,67incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.50 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.01" |
| Inside Diameter Imperial | 1.54" |
| Inside Diameter Metric | 39.00 mm |
| Thickness | 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Outside Diameter | 51,00 mm (2,01") |
| Inside Diameter | 39,00 mm (1,54") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.41" |
