K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 41X53X8/10.5 - 04070564
13,77incl. VAT
13,77incl. VAT

13,77incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.00 mm , 10.50 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.09" |
| Inside Diameter Imperial | 1.60" |
| Inside Diameter Metric | 41.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 53.00 mm |
| Thickness | 8,00 mm (0,32") , 10,50 mm (0,41") |
|---|---|
| Outside Diameter | 53,00 mm (2,09") |
| Inside Diameter | 41,00 mm (1,60") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.41" , 0.32" |
