K&S TECHNOLOGIES - FORK SEAL 41X54X11 - 04070566
14,37incl. VAT
14,37incl. VAT

14,37incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11.00 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.13" |
| Inside Diameter Imperial | 1.60" |
| Inside Diameter Metric | 41.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 54.00 mm |
| Thickness | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Outside Diameter | 54,00 mm (2,13") |
| Inside Diameter | 41,00 mm (1,60") |
| Product Name | Seal |
| Units | Pair |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Thickness Imperial | 0.43" |
