K&S TECHNOLOGIES - HYD BRAKE LGT SW 1.00 CHR - 120013
43,22incl. VAT
43,22incl. VAT

43,22incl. VAT
| Type | Brake Light |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Thread Pitch | M10 x 1.0 |
| Diameter Imperial | 3/8" |
| Diameter Metric | 10 mm |
| Switch Actuation | Hydraulic |
| Diameter | 10 mm (3/8") |
|---|---|
| Features | Double Bleed |
| Product Name | Switch |
| Color/Finish | Chrome |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
