K&S TECHNOLOGIES - HYD BRAKE LGT SW 3/8 CHR - 120020
38,30incl. VAT
38,30incl. VAT

38,30incl. VAT
| Type | Brake Light |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Thread Pitch | 3/8-24 |
| Diameter Imperial | 3/8" |
| Diameter Metric | 9.5 mm |
| Switch Actuation | Hydraulic |
| Diameter | 9,5 mm (3/8") |
|---|---|
| Features | Single Bleed |
| Product Name | Switch |
| Color/Finish | Chrome |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
