K&S TECHNOLOGIES - HYD BRAKE LGT SW 7/16 CHR - 120021
38,30incl. VAT
38,30incl. VAT

38,30incl. VAT
| Type | Brake Light |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Thread Pitch | 7/16-24 |
| Diameter Imperial | 7/16" |
| Diameter Metric | 11.1 mm |
| Switch Actuation | Hydraulic |
| Diameter | 11,1 mm (7/16") |
|---|---|
| Features | Single Bleed |
| Product Name | Switch |
| Color/Finish | Chrome |
| Units | Each |
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
| Riding Style | Street |
