K&S TECHNOLOGIES - MARKER LIGHTS AMBER D PR - 20401145
43,71incl. VAT
43,71incl. VAT

43,71incl. VAT
| Brand | K&S TECHNOLOGIES |
|---|---|
| Bulb Type | Incandescent |
| LED/Light Color | White |
| Number of Bulbs | 1 |
| Filament/Function | Dual |
| Housing/Stem Color | Black , Matte |
| Lens Diameter | 36 mm (1-3/8") |
| Research Value | Level 2 |
| Riding Style | Street |
| Lens Diameter Metric | 36 mm |
| Length Imperial | 2-3/16" |
| Length Metric | 55 mm |
| Housing Material | Aluminum |
|---|---|
| Units | Pair |
| Product Name | Marker Light |
| Shape | Round |
| Lens Color | Amber |
| Mounting Position | Rear , Front |
| Length | 55 mm (2-3/16") |
| Width | 62 mm (2-7/16") |
| Width Metric | 62 mm |
| Width Imperial | 2-7/16" |
| Lens Diameter Imperial | 1-3/8" |
