MAIER - SHIELD HEAT 12X12 - 05210927
34,36incl. VAT
34,36incl. VAT

34,36incl. VAT
| Brand | MAIER |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 12" |
| Length Metric | 30.5 cm |
| Width Imperial | 1/2" |
| Width Metric | 30.5 cm |
| Width | 30,5 cm (12") |
| Length | 30,5 cm (12") |
|---|---|
| Material | Fiberglass , Aluminum |
| Product Name | Heat Tile |
| Color/Finish | Silver |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Snow |
