MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - BUMPER RR PIONEER500 MSE - 05301622
307,92incl. VAT
307,92incl. VAT

307,92incl. VAT
| Type | Rear |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 1-3/4" |
| Outside Diameter Metric | 45 mm |
| Outside Diameter | 45 mm (1-3/4") |
| Base Finish | Powder-Coated |
| Material | Steel |
|---|---|
| Product Name | Bumper |
| Color/Finish | Powder-Coated , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
