MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF 4PASSENGR RNGR 11-12 - 05210955
739,62incl. VAT
739,62incl. VAT

739,62incl. VAT
| Type | Three Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 3" |
| Height Metric | 7.6 cm |
| Length Metric | 151 cm |
| Height | 7,6 cm (3") |
| Width Imperial | 63-1/2" |
| Width Metric | 161 cm |
| Width | 161 cm (63-1/2") |
| Length | 151 cm (59-1/2") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Three Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
