MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE HON - 06501360
23,50incl. VAT
23,50incl. VAT

23,50incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 59 cm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 59 cm (23-1/4") |
| Housing Material | Vinyl |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Housing Length Imperial | 23-1/4" |
