MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE KAW - 06501596
18,09incl. VAT
18,09incl. VAT

18,09incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Travel Metric | 12.1 cm |
| Housing Length Imperial | 32-1/2" |
| Housing Length Metric | 82.5 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 82,5 cm (32-1/2") |
| Travel | 12,1 cm (4-3/4") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Base Finish | Flat |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Travel Imperial | 4-3/4" |
