MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE KAW - 06501703
22,93incl. VAT
22,93incl. VAT

22,93incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 95 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 95 cm (37-3/8") |
| Housing Material | Vinyl |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Housing Length Imperial | 37-3/8" |
