MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE POL - 06501608
22,93incl. VAT
22,93incl. VAT

22,93incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Travel Metric | 10.8 cm |
| Housing Length Imperial | 47" |
| Housing Length Metric | 119.5 cm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 119,5 cm (47") |
| Travel | 10,8 cm (4-1/4") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Base Finish | Flat |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Travel Imperial | 4-1/4" |
