MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CABLE THROTTLE MSE YAM - 06501364
16,88incl. VAT
16,88incl. VAT

16,88incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 70 cm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 70 cm (27-1/2") |
| Housing Material | Vinyl |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Flat , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Housing Length Imperial | 27-1/2" |
