MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - CLAMP SKID PLATE-SQUARE - 05060152
12,83incl. VAT
12,83incl. VAT

12,83incl. VAT
| Type | Skid Plate |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Diameter Imperial | 1" |
| Diameter Metric | 25.4 mm |
| Diameter | 25,4 mm (1") |
| Model | Square |
| Material | Steel |
|---|---|
| Product Name | Clamp |
| Units | Each |
| Style | Replacement |
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Riding Style | Off-Road |
