MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FRONT FORK SERVICE KIT SHOWA 4 - 04051397
76,17incl. VAT
76,17incl. VAT

76,17incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Units | Kit |
| Product Name | Service Kit |
| Outside Diameter | 49,00 mm (1,93") |
|---|---|
| Outside Diameter Metric | 49.00 mm |
| Outside Diameter Imperial | 1.93" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street , Off-Road |
