MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - FRONT FORK SERVICE KIT SHOWA 4 - 04051400
71,33incl. VAT
71,33incl. VAT

71,33incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Brand | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Units | Kit |
| Product Name | Service Kit |
| Outside Diameter | 48,00 mm (1,89") |
|---|---|
| Outside Diameter Metric | 48.00 mm |
| Outside Diameter Imperial | 1.89" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
