MOTION PRO - CABLE REPLAC FOR 06320494 - 06501047
13,76incl. VAT
13,76incl. VAT

13,76incl. VAT
| Type | Close |
|---|---|
| Housing Length Metric | 87 cm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 87 cm (34-1/4") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 34-1/4" |
