MOTION PRO - CABLE THR SUZ PUSH/PULL - 06501152
21,56incl. VAT
21,56incl. VAT

21,56incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 89.5 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Housing Length | 89,5 cm (35-1/4") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| SIZE | Standard |
|---|---|
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) , Pull , Push |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 35-1/4" |
