MOTION PRO - CABLE THROT KTM PUSH/PULL - 06501056
18,82incl. VAT
18,82incl. VAT

18,82incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | 79.5 cm |
| Riding Style | Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 79,5 cm (31-1/4") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Push , Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 31-1/4" |
