MOTION PRO - PILOT SCREW ADJ. TOOL - MP08119
39,55incl. VAT
39,55incl. VAT

39,55incl. VAT
| Type | Pilot Screw Adjustment |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 17" |
| Length Metric | 43.18 cm |
| Application | Carburetor |
| Length | 43,18 cm (17") |
|---|---|
| Product Name | Tool |
| Color/Finish | Red , Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Riding Style | Street , ATV , Off-Road , UTV , Adventure Touring / Dual-Sport |
