MOTION PRO - THROTTLE CR PRO SE - 06320976
48,39incl. VAT
48,39incl. VAT

48,39incl. VAT
| Type | Handlebar |
|---|---|
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Matte |
| Features | Includes Cable |
| Model | SE , CR Pro |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Throttle |
|---|---|
| Color/Finish | Matte , Black |
| Base Color | Black |
| Units | Kit |
| Style | Straight Pull , Twist Throttle |
| Brand | MOTION PRO |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
