MOTION PRO - WEIGHT WH STL BLK 90OZ BX - 03650013
47,57incl. VAT
47,57incl. VAT

47,57incl. VAT
| Type | Adhesive Stick-On |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Weight Imperial | 1/4 oz |
| Weight Metric | 7.09 g |
| Weight | 7,09 g (1/4 oz) |
| Material | Steel |
|---|---|
| Product Name | Wheel Weight |
| Color/Finish | Powder-Coated , Black |
| Units | 360 Pack |
| Brand | MOTION PRO |
| Riding Style | Street , Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
