MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME FRONT - 17104860
322,80incl. VAT
322,80incl. VAT

322,80incl. VAT
| Type | Floating |
|---|---|
| Braking Surface | Slotted |
| Thickness | 5,5 mm |
| Outside Diameter | 320 mm (12-5/8") |
| Inside Diameter | 80,2 mm |
| Model | Flame |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Black , Silver |
| Units | Each |
| Style | Black Aluminum Carrier |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
