MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME FRONT - 17104864
230,72incl. VAT
230,72incl. VAT

230,72incl. VAT
| Type | Floating |
|---|---|
| Braking Surface | Slotted |
| Thickness | 5,0 mm |
| Outside Diameter | 310 mm (12-13/64") |
| Inside Diameter | 82,7 mm |
| Model | Flame |
| Shape | Contour |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Black , Silver |
| Units | Each |
| Style | Black Aluminum Carrier |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
