MOTO-MASTER - BRAKE DISC FLAME REAR - 17104874
141,32incl. VAT
141,32incl. VAT

141,32incl. VAT
| Type | One Piece (Fixed) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 6,0 mm (15/64") |
| Outside Diameter | 260 mm (10-1/4") |
| Inside Diameter | 110,3 mm |
| Model | Flame |
| Shape | Contour |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Stainless Steel , Silver |
| Units | Each |
| Style | Solid-Mount |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 130,0 mm |
