MOTO-MASTER - BRAKE DISC FRONT FLAME KOVE 45 - 17105247
230,72incl. VAT
230,72incl. VAT

230,72incl. VAT
| Type | Two Piece (Floating) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 4 mm (5/32") |
| Outside Diameter | 290 mm (11-3/8") |
| Model | Flame |
| Shape | Contour |
| Material | Stainless Steel , Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Stainless Steel , Black |
| Units | Each |
| Style | Full-Floating |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 117,0 mm |
