MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO FLOAT FT - 17104877
102,44incl. VAT
102,44incl. VAT

102,44incl. VAT
| Type | One Piece (Fixed) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 4 mm (5/32") |
| Outside Diameter | 260 mm (10-1/4") |
| Model | Halo |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Stainless Steel , Silver |
| Units | Each |
| Style | Solid-Mount |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 143,0 mm |
